Reizēm mēs maldīgi mēdzam domāt, ka puiši sajūsminās tikai par meitenes skaisto augumu, lielisko apģērbu vai žilbinošo smaidu! Izrādās, ka ir vairākas lietas, kas vairumam puišu šķiet pat ļoti valdzinošas!


Izstaipīšanās rītos

Protams, ka vīriešiem patīk īsi svārciņi un augsti papēži. Tomēr redzēt, kā sieviete mājās jūtas brīvi, var būt vēl seksīgāk! Vīriešiem patīk redzēt kā vēl savā naktskreklā mierīgi izstaipies un sagatavojies dienai!

Nekārtīgi mati

Sieviete var iztērēt veselu bagātību, lai sakārtotu matus perfekti, tomēr vīrišiem tik un tā patiks sievietes, kas matiem ļauj brīvību.

Bez kosmētikas

Lielākajai vīriešu daļai labāk patīk dabīgas meitenes - ar minimālu kosmētiku vai vispār bez tās. Bieži vien kosmētika var būt kā šķērslis, veidojot attiecības!

Apaļš vēderiņš

Tā gluži  nav, ka  vīriešiem patīk plakani vēderi. Izrādās, ka lielākā daļa dod priekšroku mazliet apaļīgiem vēderiņiem. Viena no visu laiku seksīgākajām sievietēm Merlina Monro reiz teica: "Sieviete bez vēderiņa ir kā māja bez balkona."

Grumbiņas

Sievietes daudz vairāk uztraucas par grumbiņām nekā vīrieši. Izrādās, ka lielākā daļa vīriešu grumbiņas uz sievietes sejas uzskata par ļoti pievilcīgām. Galu galā grumbiņas pierāda sievietes pieredzi, briedumu un gudrību. 

Laba apetīte

Sievietes, kas nepārtraukti uztraucas par savu diētu, vīriešus nepiesaista. Tas, ka ēd visu kas ir tev priekšā, norāda, ka esi pārliecināta par sevi un tevi neietekmē citu cilvēku viedokļi. 

 Brilles

Lai arī pusaudžu gados briļļu nēsāšana šķita kā mocības, pieaugušā vecumā sievietes brilles padara seksīgas un iekārojamas. Brilles rada intrigu. 

Nenosauļotas bikini vietas

Sievietēm šādas vietas uz sava ķermeņa skumdina, bet vīriešiem tieši otrāi - tas šķiet pat seksīgi. 

Garie svārki

 

Izrādās, ka gari plīvojoši svārki ir vēl seksīgi par mini. Tas ir kā noslēpums, kam būtu jātiek atklātam. 

Basas kājas

Vēl šodien vīriešus fascinē sieviešu basās pēdas!