Bijušais Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents, "Grindex" padomes loceklis un lielākais akcionārs Kirovs Lipmans nācis klajā ar skandaloziem izteikumiem, dopinga skandālā aizstāvot Krievijas pozīciju.


"Es esmu dziļi pārliecināts, ka 70% tā lieta tīri politiska. (..) Dopings tiek lietots, bet ne tikai Krievijā, arī citās pasaules valstīs. Es domāju, ka Krieviju pielaidīs Olimpiādei, savādāk vienkārši nevar būt!" intervijā radio "Baltkom" teica Lipmans.

Raidījumā Lipmans kārtējo reizi uzsvēra, ka drīzumā tiks uzņemts Starptautiskās Ledus hokeja federācijas Slavas zālē, lai gan iepriekš šīs viņa runas neapstiprinājās.

Uz jautājumu, kādēļ. viņaprāt, "Dinamo Rīga" tik slikti spēlē, Lipmans apgalvoja: spēlētāji pārāk daudz domā par savu  privāto biznesu, arī uz laukuma, un tas traucē sasniegt rezultātu.

"Katrs spēlētājs domā, kā ies biznesā. Jūs paskatieties – vadošajiem spēlētājiem, katram ir savs bizness. Viens ar kaut ko tirgojas, otrs kaut ko vēl dara, viņiem galvā visu laiku domas par biznesu. Tas ir ļoti grūti," viņš sacīja.