Daudz uzmanības izpelnījies saderināšanās gredzens, kuru princis Harijs uzdāvināja savai līgavai Meganai Mārklai. To Megana nēsā uz kreisās rokas zeltneša. Taču, ja ieskatāmies uzmanīgi, prinča topošās sievas labās rokas pirkstus jau rotā trīs zelta gredzeni. Tie viņai ir uz īkšķa, zeltneša un rādītājpirksta.


Pēc tradicionālās hiromantijas, gredzena nēsāšana uz īkšķa simbolizē motivāciju, kontroli un spēku. Visbiežāk gredzens uz īkšķa tiek saprasts kā bagātības un ietekmes simbols.

Gredzens uz zeltneša simbolizē laimi personiskajās attiecībās - tieši tāpēc šajā pirkstā liek gan saderināšanās gredzenu, gan arī vēlāk laulības gredzenu. Tāpat arī zeltnesis simbolizē veiksmi sabiedriskajā dzīvē un nostiprina labo iespaidu, kuru cilvēks par sevi rada apkārtējiem.

Rādītājpirksts ir atbildīgs par enerģiju. Šajā pirkstā gredzenus ieteicams nēsāt tiem, kuri cīnās par līdera lomu. Gredzens rādītājpirkstā palīdz stiprināt ticību sev. Tiek uzskatīts, ka tas nes laimi un veiksmi, iedvesmo jauniem izaicinājumiem, palīdz kļūt vērīgākiem un paplašināt redzesloku.

jauns.lv