Diezin vai kāds neatpazīst šo vīrieti - viņš, pat neskatoties uz savu solīdo vecumu, bija un vēl aizvien ir palicis elks miljoniem cilvēku, kā arī daudzu sieviešu pielūgsmes objekts.


Pirmo reizi seriāls "Astoņkājis" skatītājiem tika parādīts 1984. gadā. Tā panākumi bija tik milzīgi, ka šis projekts ir populārs vēl aizvien. Kā pēc tam dzīve iegrozījās leģnendārajam cīnītājam par taisnību Korado Katani, kuru tik izcili splēlēja itālietis Mikele Plačido?

kad viņš sāka filmēties šajā seriālā, aktieris bija tikai 37 gadus vecs. Līdz "Astoņkājim" Plačido nekāds populārais aktieris nebija, taču šis seriāls bija viņa laimīgā biļete. tagad ir grūti atrast kādu cilvēku, kurš nebūtu dzirdējis par komisāru Katani - visu mafijas darboņu biedu.

Pēc tam, kad uz ekrāniem parādījās seriāla ceturtā sezona, Mikele nolēma projektu pamest un pilnībā pievērsās darbam teātrī.

Šogad 19. maijā Plačido svinēs savu 71. dzimšanas dienu. Viņš vēl arvien šad tad filmējas, taču tādus panākumus, kā ar "Astoņkāji", aktierim sasniegt nav izdevies. Mikele arī pastāstījis, ka gandrīz visu valstu tiesībsargājošo institūciju pārstāvji viņu sveicina, sakot "Labdien, komisār Katani!" Šis tēls ar aktieri ir tā saaudzis, ka pat pēc 33 gadiem viņš no tā netiek vaļā.

Seriāls bija ārkārtīgi populārs arī bijušajā Padomju Savienībā. Pēc šī seriāla Mikele Plačido kļuva par miljoniem sieviešu sapņu vīrieti. Starp citu, tikai pirms pieciem gadiem aktieris atkal iestūrēja laulību ostā - šoreiz ar sievieti, kura ir par viņu 37 gadus jaunāka.