Nereti tiek uzdots jautājums, vai ir iespējams noteikt finanšu veiksmi pēc tavas Zodiaka zīmes? Astrologi tajā ir viennozīmīgi pārliecināti par visiem 100%. Kā nekā, kurš gan ir spējīgs labāk pastāstīt par naudas labvēlību nekā zvaigznes.


12. vieta – Strēlnieks

Bagātāko zīmju reitingā pēdējo vietu ieņem Strēlnieks. Naudas viņam it kā nav maz, bet vienkārši viņam visu laiku tās pietrūkst. Nelaimīgais Strēlnieks nekādīgi nevar samierināties, ka vienmēr būs kāds cits, kurš būs bagātāks un veiksmīgāks par viņu. Finansiālu veiksmi viņi ir spējīgi iegūt tikai tad, kad viņu profesijai ir izaugsmes iespējas.

11. vieta – Ūdensvīrs

Ūdensvīram nav naudas tāpēc, ka viņi nemaz nemēģina to nopelnīt. Uztraukties par katru kapeiku – tas nav lepnā Ūdensvīra stilā. Labāk ir atrast sev finansiāli veiksmīgu otro pusīti un baudīt dzīvi uz viņa rēķina. Ūdensvīrs svēti tic liktenim un tas ne reizi nav pievīlis viņu. Bet, ja Ūdensvīrs saņem sevi rokās, tad viss vēl var mainīties!

10. vieta – Zivis

Zivis atrodas tikai 10. vietā viena vienīga iemesla dēļ – šīs zīmes pārstāvji neprot pelnīt! Kaut vai nosit, nemāk un viss. Kad Zivij liktenis piedāvā kaut kādu labu iespēju, vai nu viņš neredz tās vai arī bezjēdzīgi iztērē nopelnīto.

9. vieta – Svari

Svari no visas sirds tic, ka vērtīgajos papīros nav jēgas, bet tērēt dzīvi uz naudas pelnīšanu – vēl jo vairāk nevajadzīga lieta. Šīs zīmes pārstāvji vienkārši dievina greznu dzīvi, kaut arī slēpj to. Svari ir ļoti veiksmīgi mākslinieciskās profesijās.

8. vieta – Dvīņi

Dvīņi ir īsti meistari naudas pelnīšanā! Bet kāpēc viņi ir tikai 8. vietā? Tāpēc, ka Dvīņi neprot nopelnīto naudu pareizi tērēt. Kad Dvīņiem kabatā ir pieklājīga summa, viņi uzreiz ir gatavi to iztērēt pa labi un pa kreisi. Un, ja nu gadījumā rītdien būs krīze, karš vai citplanētiešu iebrukšana? Kāda jēga krāt naudu, ja dzīvojam šodienai?

7. vieta – Vērsis

Šīs zīmes pārstāvji dievina visādi izlikties par nabadzīgu cilvēku. Bet Vērsim nauda ir. Nauda ir tādos apjomos, ka pietiek kārtīgas dzīves nodrošināšanai, bet ne vairāk. Lai kā arī Vērsis necenstos, diemžēl nekas neļauj Vērsim kļūt bagātiem. Vērši ciena stabilitāti un viņiem ir nepieciešamas garantijas par to, ka finanšu jomā viņiem nebūs nekādu problēmu.

6. vieta – Lauva

Lauva ir īsts karalis starp Zodiaka zīmēm. Kā jau zināms, karalim nav jābūt nabagam! Tomēr bagātība Lauvai ir nepieciešama tikai, lai varētu izrādīties. Veiksmīgie un bagātie Lauvas ir ļoti vienkārši – mājās ēd lētus makaronus, bet viņa dārgajā dzīvoklī rāpo tarakāni.

5. vieta – Vēzis

Vēzim dzīvē nauda nav nepieciešama. To īsti nevar nosaukt par sliktu īpašību – vienkārši Vēži ir noguruši visu stiept mājās. Vēzis parasti naudu krāj, jo viņu uztrauc nākamā diena. Vēzim ir jābūt pārliecinātam, ka viņu darbs nesīs lielus finanšu augļus.

4. vieta – Auns

Vētrainais Auna temperaments – progresa dzinējs. Auni no bērna kājas dievina risku un iesaistās visās iespējamajās finanšu avantūrās. Finansiālā labklājība – Auna uzticamais pavadonis līdz mūža beigām.

3. vieta – Mežāzis

Mežāzis dzīvo pēc principa – daudz pelnīt un maz tērēt. Šai veiksmīgajai Zodiaka zīmei nauda ir tikai iemesls pelnīt vēl vairāk. Viņa zināšanu bagāža ir tas, kas palīdz Mežāzim pelnīt vēl vairāk.

2. vieta – Skorpions

Otro vietu ieņem Skorpions, jo finansiālās labvēlības dēļ Skorpions ir gatavs burtiski uz visu. Tipisks Skorpions – brīnišķīgs biznesmens un avantūrists.

1. vieta – Jaunava

Jaunava ir tas miljonārs, kurš nekaunas uzvilkt bikses 10 dolāru vērtībā. Bikses kā bikses, bet tu viņās staigā pa Ņujorku un neviens pat nenojauš, ka tu esi īsta biznesa haizivs!

amizanti.lv