Kāds "Lulū Picas" apmeklētājs dalījies visai bēdīgā pieredzē - notiesāšanai mājās iegādātā pica izrādījusies vairāk nekā bēdīga paskata.


Sūdzību portālā picērijas apmeklētājs raksta:

Sveicināti, dārgie Lulū picas kārotāji! Pirms nedēļas,piektdienas vakarā tika apmeklēta Lulū picas ēstuve, kurā nolēmām pasūtīt picu un doties uz mājām kurās arī ar gardu muti notiesātu pasūtīto gardumu.! Pasūtītā pica- vistas pica ar ananāsiem.

Atverot kasti - secinam, ka picas saturs un izskats ir bēdīgi nabadzīgs! uz vienas picas šķēles uzmests viens vesela ananāsa šķēle un siera tik pat kā nav.

Dienām ejot pienāca arī šī liktenīgā piektdiena pēc kuras ir mainijušās domas par šo iestādi! 

Iemesls redzams bildē! Rodas jautājums - vai tiešām ir tik grūti parūpēties par to, lai katrs klients arī gribētu atgriezties pēc otrās noēstās picas?

Un, dārgie Lulū picas vadītāji, direktori - varbūt, ir vērts ik pa laikam pasekot līdzi, kas notiek Lulū virtuvēs, cik noguruši ir cepēji un vai viņiem vispār ir atbilstoša izglītība. Nesakot neko vairāk - esam vīlušies Lulū iestādē. Vai mēs tur kādreiz atgriezīsimies - 99% varu teikt, ka nē-1% paliek tiem brīžiem, kad ieskriesim pakaļ dzeramajam!

Domājams, ka neprasam daudz - tikai cieņu citam pret citu!

Paldies par sapratni!

sudzibas.lv