Latviešu dziedātājs Markus Riva šobrīd strādā kā šova “X Faktors” vadītājs – katru svētdienas vakaru viņš redzams televizoru ekrānos, un viņa dzīve sāk ieinteresēt aizvien vairāk. Portāls “Kas jauns” vēsta par attiecībām, kas iespējam, Markum izveidojušās ar kādu ukraiņu slavenību.

 


Kas Jauns informē, ka Ukrainā izskanējušas runas, ka Markus Riva, iespējams, ir izveidojis attiecības ar pazīstamo dizaineri Irinu Marčuku, kas reiz arī bijusi “Playbol” modele.

Tiesa, pats mūziķis gan izvairīgi runā par to, vai viņu ar dizaineri saista romantiskas jūtas. Viņš gan atklājis, ka abi iepazinušies pirms gada. “Viņa ir ļoti laba meitene, un tas, ko viņa dara, liek viņu apbrīnot,” Ukrainas medijiem norāda M.Riva.

Riva daudz laika pavada Ukrainā. 

„Tagad bieži esmu Kijevā un citās Ukrainas pilsētās... Sapņoju par to, ka varētu arī ierakstīt dažas mūsdienīgas kompozīcijas jūtu pilnajā un melodiskajā ukraiņu valodā,” Ukrainas medijiem stāsta Riva. "Vai mūs saista kas vairāk par draudzību? Varu tikai pateikt, ka mūsu vidū uzreiz izveidojās „ķīmija”, mums ir viegli komunicēt...” 

kasjauns.lv