Ceturtdienas vakarā kanālā "STV Pirmā" savu pirmizrādi piedzīvoja šovs "Caur ērkšķiem uz...", kurš stāsta par desmit dāmām, kuras dzīves līkloči nav žēlojuši. Kā raidījuma veidotāji informēja šova pirmajā sērijā, tad diemžēl viena no šova varonēm tā pirmizrādi nesagaidīja.
 


Kā vēsta informācija "STV Pirmā!" mājaslapā ievietotā informācija, tad šova laikā tiks skaidrots, vai dzīvē daudz ko pārdzīvojušo dāmu spēkos būs sākt jaunu dzīvi un īstenot sapņus.
"Ceļš uz zvaigznēm ved caur ērkšķiem: viņām būs jāmācās mīlēt sevi, piekāpties un sadzīvot, jāapgūst jaunas prasmes un, kas pats svarīgākais- jānotic pārmaiņām," norāda šova veidotāji.

Jau pirmajā sērijā skatītājiem bija iespēja iepazīt vienu no tā dalībniecēm, 31 gadu veco Deiviju. Sieviete neslēpa, ka lieto narkotikas, nodarbojas ar prostitūciju. Sieviete teju 17 gadus lietojusi heroīnu. Lai arī pirmajā sērijā bija redzams, ka Deivija ir apņēmības pilna mainīt savu dzīvi, vairākas nedēļas pēc šova beigām viņa mira no narkotiku pārdozēšanas.

Pirmās divas projekta sērijas veltītas, lai iepazītos ar dalībniecēm, un pirmā pārraide skatītājiem atklāja transseksuāļa Lindas, alkoholiķes Sintijas, laucinieces Ineses un homoseksuāli orientētās Laimas stāstus.

Tas, ka šis sociālais projekts būs spraigs un dažādām kaislībām pārbagāts, kļuva skaidrs jau tad, kad dalībnieces sāka pulcēties noteiktajā vietā, lai dotos uz savrupnamu Ādažos, kur viņas dzīvos pārvērtību laikā.

Sintija uz filmēšanu bija ieradusies krietnā skurbulī, un tas ne visām pārējām dalībniecēm šķita pieņemami. Pamazām pulcējoties visai raibajai kompānijai, iezīmējās arī tas, kuras šova laikā sadraudzēsies, bet kuras, visticamāk, kopīgu valodu neatradīs.

nra.lv