Kā zināms, svētdienas vakarā tika kronēts pirmais Latvijas "X-Faktora" uzvarētājs - par muzikālā šova karali kļuva rūjienietis Arturs Gruzdiņš. Savukārt šova starplaikos bija vērojami dažādu citu mūziķu šovi.


Uzstājās, piemēram, Dons, "Instrumenti" un Intars Busulis. Šova vadītājs Markuss Riva kā galveno viesi raidījuma izskaņā pieteica arī slaveno britu grupu "Hurts", kura arī it kā vakar kāpa skatuves.

Tomēr realitātē "Hurts" 3.decembra vakarā nemaz nebija atrodama "X-Faktora" viesmākslinieku sarakstā. Vē vairāk - grupai bija jāuzstājas citur.

Televīzijas skatītāji, kuri nezina zemtekstu, vakar tika apmānīti ar veiksmīgu video montāžu. "Hurts" kādu dienu patiešām bija Rīgā un dziesmas ieraksts tika uzfilmēts, taču tas nenotika vakar. Ieraksts iespējams tika nofilmēts novembra sākumā, jo "Hurts" 9.novembrī sniedza koncertu Latvijā.

Lielbritānijas grupai šodien, 4.decembrī, ir paredzēts koncerts Vācijas pilsētā Ķelnē, savukārt vakar viņi uzstājās Minhenē, liecina pieejamā informācija par viņu koncerttūri.

Tiešraides laikā radās dažādi jautājumi par "Hurts" uzstāšanos, vērtē portāls ritakafija.lv. Piemēram, kādēļ grupas uzstāšanās laikā ne reizi netika parādītas auditorijas emocijas? Kādēļ solists tika intervēts pirms, nevis pēc dziesmas izpildīšanas? Kādēļ Markuss Riva atradās ar muguru pret skatītājiem, kaut gan pēc visiem iepriekšējiem priekšnesumiem bija ar muguru pret skatuves aizkulisēm? Pēc priekšnesuma ”Hurts” solista tuvplāns ar video efektiem "izgaisa" un nākamais kameras plāns tika veltīts Rivam.