Ir atklāts Allas Pugačovas un viņas gados jaunā vīra guļamistabā valdošās harmonijas noslēpums. 

 


Viņiem palīdz afrodiziaki un dabas dotais jutīgums, aysaucoties uz dni.ru, ziņo vesti.lv.

Primadonna ir jau 68 gadus veca, taču izskatās kā jauna meitene. Figūra, kājas, āda - viss izskatās nevainojami, un tas viņai ir ļoti svarīgi. Pirmkārt, dziedātāja nepārtraukti atrodas kā skatienu, tā arī fotoaparātu un kameru uzmanības centrā, un tiem nedrīkst ļaut vilties. Otrkārt, māksliniece atzinusies, ka ir novājējusi un sekojot līdzi savam izskatam bērnu dēļ. "Gribētu, lai viņi redz jauneklīgu mammu, nevis vecmāmiņu." Un trešais iemesls esot vīrs Maksims Galkins, kurš par Allu ir 27 gadus jaunāks, un Primadonna ļoti vēlas būt viņam atbilstoša.

Taču dziedātājai ir arī viens noslēpums. Kā izrādās, iekārojamu vīram viņa sevi padara ne tikai ar pavedinošu izskatu, bet arī ar spēcīgiem afrodiziakiem - seksuālās aktivitātes stimulatoriem. Tieši tāpēc uz Pugačovas rokām parādījušās rozā kvarca rokassprādzes. Proti, juvelieri šo akmeni uzskata par maģisku un apgalvo, ka tas mājoklim piesaista mīlestību.

"Rozā kvarcs ir ļoti populārs. Tas ir mīlestības akmens. Rotaslietas no tā vizbiežāk pasūta ģimenes pāri. Tiek uzskatīts, ka šis akmens mājā sargā laimi un modina jūtas. tas skaitās spēcīgs afrodiziaks. Savukārt neprecētām sievietēm rozā kvarcs palīdz veiksmīgi apprecēties," atklāj rotaslietu dizainere Irīna Guseva.

Nesen intervijā televīzijas kanālam NTV Primadonna pastāstījusi, ka Maksimā iemīlējusies viņa temperamenta un vīrišķīgā spēka dēļ, bet tieksme pēc viņa radusies jau pirmajā tikšanās reizē. Dziedātāja uzreiz esot sapratusi, uz ko Galkins ir spējīgs gultā.

"Es jutu un sapratu, ka viņš ir lielisks mīlnieks, bet man tieši tas arī bija vajadzīgs. Un es nebiju vīlusies. Un par ko gan es vēl varēju domāt? Protams, ka ne par ko. Mēs taču esam pieauguši cilvēki! Radās baiss seksuāls uzbudinājums. Es no sevis pat to negaidīju," atklājusi Alla Pugačova. 

vesti.lv