Kuram gan ne reizi dzīvē nav bijuši nekādi kompleksi? Laikam jau sieviešu vidū tādu nav. Mūs visus kaut kas sevī neapmierina. Un vislielākie kompleksi parasti ir par ārieni. Iesakām izlasīt šo kādas britu meitenes pieredzi, kas savu kompleksu dēļ izšķīrās par labu operācijai.


Jau kopš skolas laikiem par Keiliju Lenveju vienmēr jokoja un pasmējās klasesbiedri. Un viss tikai tādēļ, ka viņai bija liea piere. Keilija nekad savu sarūgtinējumu neizradīja ne apkārtējiem, ne tuviniekiem, lai viņi neuztrauktos un nepārdzīvotu. Bet pati aizvanojumu ilgi glabāja sirdī.

Psiholoģiskā trauma visu laiku neļāva meitenei justies pārliecinātai par sevi. Viņa no visiem kautrējās un slēpa savu pieri aiz "ponija".

Pēc daziem gadiem, kad viņai parādījās nauda, 9000 dolāru, pirmais, ko viņa nolēma izdarīt - doties uz operāciju, lai samazinātu savas pieres izmēru.

Ārsti 2 stundu operācijas gaitā nolaida meitenes matu augšanas līniju par 3 centimietriem uz leju. Atjaunošanās laiks ilga 9 mēnešus. Toeties gaidīšana attaisnoja cerības! Meitene nu izsatījās pavisam citādi!

Kopš tā laika Keilija ir neizmērojami laimīga, ka beidzot piepildījies viņas sapnis - komplekss ir novērsts!

Intervijā viņa apgalvo, ka ir apmierināta ar savas jaunās ārienes rezultātu.

Daudzi no viņas paziņām uzsver, ka viņa sākusi izskatīties daudz pievilcīgāka un pārliecinātāka nekā agrāk. Savukārt citi uzskata, ka viņas matu augšanas līnija tagad izskatās nedabīgi, un iepriekš meitene bijusi skaistāka.

Cik cilvēku, tik viedokļu... Un kā domā Tu?