Ņujorkas "Knicks" basketbolists Kristaps Porziņģis atbildējis uz sev veltīto TV komentētāju kritiku - kā ziņots, "MSG Networks" komentētāji Alans Hāns un Vollijs Ščerbiaks pārbaudes spēles starp "Knicks" un "Nets" vienībām puslaika pārtraukumā ļoti negatīvi raksturoja latviešu basketbolista sniegumu.


Žurnālistu vaicāts par šo incidentu, Porziņģis paziņojis, ka par to īpaši nesatraucas. 

"Ja godīgi, es par to īpaši neuztraucos. Mums bija drausmīgs pirmais puslaiks. Neuztraucos par savu spēli. Mums jāspēlē labāk kā komandai," komentēja Porziņģis, kuram komentētāju izteikumi nešķietot nekas ievērības cienīgs.

Tāpat viņš uzsvēris, ka komandai vēl daudz darba, lai uzlabotu savu sniegumu. "Neesam izskatījušies labi. Daudz skatāmies video, cenšamies visu darīt pareizi. Tas paņems kādu laiku," skaidrojis Porziņģis.

Kā ziņots Hāns un Ščerbiaks puslaika pārtraukumā privātā sarunā apsprieda Porziņģa rādīto sniegumu. Tā sagadījās, ka tieši pirms pārslēgšanās uz reklāmas pauzi viņu saruna iekļuva aktuālajos mikrofonos un tika atskaņota ēterā.

„Vēl viena lieta, ko varētu izdarīt, ir nosist Porziņģi par to, ka viņš 20 minūtēs ticis pie mīnus 20,” sacīja Hāns. „Vecīt, nu kā tā var! Tu esi zvaigzne. Un šis ir tas, ko tu dari laukumā? Tu vienkārši tur stāvi?”

Ščerbiaks savam partnerim izteica piekrišanu, un Hāns vēl piebilda, ka Porziņģim „vēl nepieciešams daudz mācīties”, bet tad MSG kanālā notika pārslēgšanās uz reklāmas pauzi.