Rīgas triatlona sacensību laikā būs izmaiņas pieturvietu izvietojumā Ķīpsalā un atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos, bet triatlona maršrutā tiks slēgta satiksme, informēja SIA "Rīgas satiksme" pārstāvis Viktors Zaķis.

 


Sacensību laikā līdz aptuveni plkst.18 tiks slēgta kustība pa nobrauktuvi un uzbrauktuvi uz Vanšu tilta. Pieturvieta "Ķīpsala" abos virzienos būs pārcelta uz pamatbrauktuves.

9.maršruta trolejbusi no Stacijas laukuma uz Iļģuciemu kursēs pa maršrutu līdz Uzvaras bulvārim, tālāk pa Uzvaras bulvāri, Slokas ielu, Kalnciema ielu un tālāk pa maršrutu. 13.maršruta autobusi no galapunkta "Preču - 2" uz Babītes staciju kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Slokas ielu, Dagmāras ielu, Buļļu ielu un tālāk pa maršrutu. Savukārt 57.autobusa maršruts šodien tiks slēgts.

No kustības sākuma līdz plkst.18 pasažieri, kuri lieto abonementa biļetes braukšanai mainītajos autobusu un trolejbusu maršrutos, lai nokļūtu līdz nepieciešamajam galapunktam, drīkstēs tās izmantot citos autobusu un trolejbusu maršrutos, braucienu nereģistrējot.

"Rīgas satiksme" vērš uzmanību, ka 5., 12. un 25.maršruta trolejbusi un13., 30., 37., 41. un 53.maršruta autobusi pa Vanšu tiltu kursēs taisni abos virzienos. Savukārt 9., 12., 14. un 25.maršruta trolejbusi no 2. trolejbusu parka brauks pa maršrutu līdz Uzvaras bulvārim, tālāk pa Uzvaras bulvāri, Slokas ielu, Kalnciema ielu un tālāk pa maršrutu attiecīgi uz Iļģuciemu, Āgenskalna priedēm vai pa Krišjāņa Valdemāra ielu pilsētas centra virzienā.

Rīgas pilsētas pašvaldībā aģentūru LETA informēja, ka saistībā ar sacensību "Rīgas Triatlons 2017" norisi šodien no plkst.6 līdz 18 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme sacensību maršrutā.

Sacensību maršruts sāksies no Balasta dambja pie Saules akmens, turpināsies par nobrauktuvi no Vanšu tilta, Vanšu tiltu, Citadeles ielu, Pils ielu, Muitas ielu, Citadeles ielu, Vanšu tiltu, nobrauktuvi no Vanšu tilta, Ķīpsalas ielu līdz Kaiju ielai, Ķīpsalas ielu, nobrauktuvi no Vanšu tilta un noslēgsies uz Balasta dambja pie Saules akmens. Satiksmes ierobežojumi neattiecas uz sabiedrisko transportu un vietējo iedzīvotāju transportu.

Līdz plkst.22 būs slēgta transportlīdzekļu satiksme Balasta dambī. Ierobežojumi neattiecas uz transportlīdzekļiem ar speciālām caurlaidēm un operatīvo transportu. Tāpat līdz plkst.22 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Balasta dambja abās ielas pusēs pretī "Swedbank" centrālajai ēkai, Saules akmenim.

Turklāt šodien no plkst.7 līdz 16 ierobežos kuģošanas līdzekļu satiksmi Āgenskalna līcī.

leta.lv