Kāda sieviete portālam "liepājniekiem.lv" atklājusi savu nepatīkamo un kaunpilno pieredzi par iepirkšanos "Rimi" lielveikalā.


Izrādās, ka lielveikalā "Rimi" sievieti nepamatoti aizturējuši un pārbaudījuši veikala apsargi. Sievietei izkratīta soma, iepirkuma maisiņš, pat drēbes. Kundzes mantās gan nekas netika atrasts, tomēr viņu nepatīkami pārsteigusi apsargu rīcība, kuri vien sausi atvainojušies par misēkli.

"Nekad mūžā vairs kāju šajā veikalā nesperšu un aicināšu tā darīt arī savus radus un draugus, ja nevēlas tikt publiski apkaunoti!" sašutumu pauž aizvainotā pircēja, kuras vārds laikrakstam "Kurzemes vārds" ir zināms, taču viņa to nevēlas atklāt.

"Iet tur un atkal redzēt tos pašus apsardzes darbiniekus? Nu ne! Tad jau labāk iztikšu bez "Rimi" pakalpojumiem! Un iesaku citiem arī par to padomāt. Atcerieties, ka katram jūsu solim ar videokamerām seko apsardzes darbinieki, un nevar zināt, ko viņi no tā secina!" brīdina sarūgtinātā sieviete.

Atgadījums noticis 11. aprīlī ap plkst. 12. Sieviete iepirkās lielveikalā: apskatīja preces, salīdzināja cenas un devās pie kases. Kad sieviete samaksāja par pirkumu, viņu apstādinaja apsardzes darbinieks, kurš aicināja doties līdzi uz nelielu telpu.

Šajā telpā "vēl viens apsardzes darbinieks licis sievietei parādīt somas saturu. Arvien niknāka kļūdama, viņa visu saturu izbērusi uz galda. Tad apsardzes darbinieks pārbaudījis iepirkumu maisiņu. Visbeidzot palūdzis sievietei novilkt virsjaku. Neatradis neko aizdomīgu, apsardzes darbinieks atvainojies un ļāvis sievietei iet," vēsta liepājniekiem.lv.

"Kāpēc vispār jūs mani pārbaudījāt?" sieviete jautājusi.

"Jūs likāties tāda nervoza," bijusi apsarga atbilde.

nozagts.com