Kā vēsta raidījums "Degpunktā", kāda raidījuma skatītāja vārdā Sandra guvusi ļoti nepatīkamu pieredzi pirmajā autovadītāju braukšanas apmācības reizē - nesaprotamu iemeslu dēļ braukšanas instruktors apmācības atteicis!


Sandra, vēloties iegūt autovadītāju apliecību, izvēlējusies autoskolu "Gross". Tā kā Sandra jau agrāk mēģinājusi iegūt autovadītājas tiesības, viņai jau bija braukšanas mācību atļauja. Līdz ar to sieviete jau pirmajā teorijas nodarbībā interesējās, kā sazināties ar braukšanas instruktoriem, vēloties uzreiz uzlabot braukšanas prasmes. Sazinājusies ar instruktoru Igoru.

Kā vēsta raidījums, Sandras pirmā braukšanas nodarbības ar instruktoru ilgusi vien dažas minūtes, kas izvērtās ļoti nepatīkami. Sandra atceras - Igors aicinājis apsēsties nevis vadītāja vietā, bet gan blakus, un jau pēc pāris mirkļiem mierīgā tonī paudis, ka Sandra viņam nepatīkot un viņš viņu nemācīs.

Instruktors atteicies veikt apmācību. Sieviete bija pārsteigta par instruktora pēkšņo noraidījumu. Situāciju neuzlaboja pat Sandras argumenti, ka autoskola ir ieteikusi tieši viņu, un apmācības sievietei nepieciešamas steidzami.

Arī pats instruktors atzinis, ka nav priecīgs par šo tikšanos un kādam atteicis pirmo reizi - katrs audzēknis dod ienākumus, līdz ar to atteikt neesot izdevīgi. Tomēr instruktoram jau uzreiz bijis skaidrs, ka sadarbība ar Sandru neizdosies.

Viņš stāsta, ka aicinājis Sandru iekāpt auto, taču viņa atteikusies, jo vēlējusies sēsties vadītāja vietā. Atbilstoši CSDD noteikumiem, pirmā braukšanas apmācību reize obligāti notiek laukumā, uz kuru aizved instruktors. Pēc Igora teiktā, Sandra nervozi stāvējusi pie auto un nav kāpusi iekšā. Kad beidzot pierunāta iekāpt un piesprādzēties, viņa nervozi nometusi drošības jostu. Kā atceras Igors, šajā brīdī viņš Sandrai atvainojies un paziņojis, ka nevēlas turpināt nodarbību. Tikšanās ar Sandru ilgusi vien ap pusotru minūti. Sandrai viņš piedāvājis izvēlēties kādu citu instruktoru.

Sandra smej, ka instruktoram nav simpatizējis viņas izskats vai acu krāsa. Iespējams, pirmajā sarunā pa telefonu pārprasti naudas jautājumi, taču satiekoties līdz stundas likmei un līgumam abu saruna pat nenonāca.

Kā vēsta raidījums, autoskola Sandrai jau piedāvājusi citus instruktorus, savukārt incidentu ar instruktoru Igoru skaidro ar raksturu nesaderību.

Kā noskaidrojis raidījums, instruktors nedrīkst atteikt apmācības. Viņa pienākums ir audzēkni nogādāt kādā braukšanas laukumā vai klusākā, mierīgākā vietā, lai pārbaudītu braukšanas prasmes.

skaties.lv