"Vīriešiem no mums vajag tikai vienu lietu," dažreiz apgalvo sievietes. Puiši šajā gadījuma var teikt to pašu. Kā, piemēram, šajā pamācošajā stāstā.


Kāds sociālo tīklu lietotājs dalījies ar savu pieredzi:

"Es nekad neesmu mēģinājis saprast, ar ko vīriešu seksuālā uzvedība atšķiras no sieviešu seksuālas uzvedības. Un es nekad neesmu mēģinājis saprast, kāda ir Marsa vai Venēras ietekme. Un arī es nekad nebiju prātojis, kāpēc vīrieši domā aar galvu, bet sievietes - ar sirdi.

Bet! Vienā no pagājušās nedēļas vakariem ar draudzeni devāmies gultā. Tātad mana kaisle pamazām ieguva arvien augstāku temperatūru, bet tad viņa man saka:

"Es domāju, ka šodien negribu! Es vēlos, lai mēs vienkārši gulētu blakus un tu mani maigi apskautu."

Es jautāju: "Kas?! Mīļā, kas par stulbumu?"


Un tad viņa man pateica tādus vārdus, kurus bail uzklausīt ikvienam puisim uz planētas.

"Tu ar mani esi tikai, lai apmierinātu savas vīrišķās fizioloģiskās vajadzības. Un kas notiek manā dvēselē, ka man kā sievietei pastāv emocionālās vajadzības - tevi neinteresē."

Viņa ieskatījās manā neizprotošā sejā un piebilda:

"Nu, vai tad tu nevari mani mīlēt vienkārši par to, kāda es esmu, neatkarīgi no tā, kas notiek starp mums guļamistabā?"

Es neko neteicu, bet sapratu, ka šonakt es neko nesagaidīšu, pagriezu muguru un aizgāju gulēt. Taču nākamajā dienā es nolēmu paņemt brīvdienu darbā, lai pavadītu laiku kopā ar viņu. Mums bija labas brokastis, un tad mēs devāmies uz kādu milzīgu lielveikalu ar daudzām nodaļām.

Viņa gāja no vienas nodaļas uz otru, piemērot dažādas dārgas drēbes, un es visu laiku viņai biju blakus.

Viņa nekādīgi nevarēja izvēlēties, ko pirkt, un es pateicu:

"Ņem visu!" Tad viņa vēlējās nopirkt apavus, kas piestāvētu katram jaunam tērpam, es teicu: "Protams, ņem visu, kas tev derēs!" Tad mēs devāmies uz rotaslietu nodaļu, kur viņa izvēlējās auskarus ar briljantiem

Es gribu teikt ... Nu, īsāk sakot, viņa bija ļoti satraukta par to, kas notiek. Varbūt viņa domāja, ka vakardienas diskusija ietekmēja mani tiktāl, ka es tiešām jutos kā pirms šķiršanās un izmisīgi negribēju sabojāt mūsu attiecības. Es domāju, ka viņa pat sāka to pārbaudīt, jo sagribēja nopirkt tenisa raketi, kaut arī neprot spēlēt tenisu. Viņa vienkārši nodrebēja, kad sadzirdēja, kā es pateicu: "Šī ir izcila lieta, ņem to, mīļā!"

Viņa izskatījās tā, it kā būtu tuvu orgasmam. Smaidot, viņa teica: "Es domāju, ka tas ir viss... Mans dārgais, mēs varam doties uz kasi."

Es ar grūtībām sagaidīju šo brīdi, tik tikko spēju saturēt savu nepacietību, un teicu: "Nē, mana mīļā, es domāju, ka šodien negribu!"


Pēc šiem vārdiem, viņas sejas izteiksme momentāli mainījās, un viņa lūstošā balsī teica: "Ko?!"

Tad es teicu: "Mīļā! Es tikai gribu, lai tu vienkārši to visu paturētu savās rokās. Bet man liekas, ka šajā situācijā tev nerūp mani vīrišķie finanšu resursi, tev tikai rūp tavas sieviešu vajadzības."

Un tajā pašā brīdī, kad man jau šķita, ka viņa bija gatava nogalināt mani - un ne tikai ar acīm, es maigi piebildu:

"Kāpēc tu nevari vienkārši mīlēt mani par to, kāds es esmu, neatkarīgi no tā, ko es tev varu nopirkt?"

Man šķiet, ka arī šovakar man nebūs seksa..."

Diezgan interesants viedoklis par vīriešu un sieviešu savstarpējām attiecībām!