9.augusta pievakarē Salacgrīvas novadā notikusi smaga avārija, kurā iesaistītas četras automašīnas, kā arī cietuši divi bērni un sieviete, vēsta Valsts policija.


Pulksten 17:15 Liepupes pagastā, autoceļa Rīga – Igaunijas robeža 57. kilometrā, 1955. gadā dzimusi sieviete ar automašīnu "Renault Clio" nav ievērojusi ceļa zīmi "Dodiet ceļu" un izgriezusies uz galvenās nozīmes ceļa. Tādējādi sieviete izraisījusi sadursmi ar 1984. gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu "Mercedes-Benz".

Sadursmē no trieciena "Renault Clio" uzbraukusi automašīnai "Opel Zafira", kuru vadījusi 1991. gadā dzimusi sieviete, savukārt "Mercedes-Benz" trieciena rezultātā sadūries ar "Volkswagen Amarok".

Ceļu satiksmes negadījumā cietusi automašīnas "Renault Clio" vadītāja un pasažieri – 2005. gadā dzimis zēns un 2008. gadā dzimusi meitene, kuri nogādāti tuvākajā ārstniecības iestādē ar vidēji smagiem miesas bojājumiem.

Policija skaidro notikušā apstākļus.

Kopumā šajā gadā Vidzemes reģiona pārvaldē reģistrētas vairākas avārijas, kurās vadītāji mirkļa neuzmanības dēļ izraisījuši negadījumus, nepalaižot pa galvenās nozīmes ceļu braucošos transportlīdzekļus. Policija norāda, ka šāda veida negadījumos labākajā gadījumā bojātas automašīnas, taču lielākoties, tie beidzas ar cietušām vai bojā gājušām personām.