9.augustā pulksten 14.35 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Pludmales glābšanas dienestā tika saņemta informācija, ka ārpus peldvietas teritorijas, kādai sievietei ir palicis slikti. 


Pludmales glābšanas dienesta darbinieki nekavējoties devās uz notikuma vietu un konstatēja, ka krastā guļ sieviete bezsamaņā un neelpo, kā arī divas personas viņai sniedz pirmo palīdzību, pavēstīja Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Pludmales glābšanas dienesta darbinieki nekavējoties izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi un uzsāka reanimācijas darbus. Pēc mediķu ierašanās tika turpināti reanimācijas darbi, līdz pulksten 15.20, kad mediķi pieņēma lēmumu apturēt reanimēšanu un konstatēja sievietes nāvi.

Pašvaldības policija visiem pludmales apmeklētājiem atgādina, ka pirms atpūtas pludmalē ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis un karstā laikā jādzer ūdens.

Tāpat drošākai atpūtai cilvēki aicināti izvēlēties Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Pludmales glābšanas dienesta pārraudzībā esošās peldvietas.

liepajniekiem.lv