Policijas iecirknī ieradās pārbijies vīrietis un parādīja zīmīti, kuru bija atradis uz sava Leksusa priekšējā stikla. Kad nodaļas darbinieki to izlasīja, darbs norima uz visu dienu!


Visa nodaļa vienkārši smējās.

Dārgais draugs!

Jūsu mašīna „Tojota-Leksus” ar valsts numuru  309-56 atrodas stāvlaukumā pie mājas Tuļeva ielā, 11.

Katru nakti šī nama iedzīvotāji ir spiesti vairākas stundas klausīties visdažādākās melodijās, kuras atskaņo Jūsu mašīnas signalizācija. Pa to laiku Jūs ne reizi neesat uzskatījis par vajadzīgu atcelt trauksmes signālu, kaut gan Jums tāda iespēja ir. Tomēr Jūs pēc savām nakts orģijām nespējat pamosties un izslēgt Jūsu „sirēnu”…

Es Jūs ļoti lūdzu: ar lielāku cieņu izturieties pret cilvēkiem, kuri dzīvo ap Jums un turpmāk centieties kontrolēt skaņas, ko raida jūsu jaunais skaistais auto. Es silti iesaku Jums tuvākajās dienās savlaicīgi atslēgt viltus trauksmes signālus, kas radušies dažādu iemeslu: garāmbraucošas patruļas automašīnas, klaiņojoša suņa reju vai vēl kādu citu iemeslu dēļ.

Gadījumā, ja mans lūgums netiks ņemts vērā tuvākajā laikā (2 dienās), un, ja signalizācija netiks izslēgta 10 minūšu laikā, Jūsu lepno mašīnu sagaidīs sekojošs liktenis:

Vispirms es ar urbi praktiski bez trokšņa caururbšu vadītāja durvju stiklu, iekļūšu salonā un nospiedīšu virsbūves vāka atvēršanas pogu. Ja tomēr man tas neizdosies, tad es ar savu īpašo atslēgu palīdzību vāku viegli piepacelšu, lai izveidotos 2 cm atvere, un pārkniebšu virsbūves atslēgas mezglu ar hidrauliskajām šķērēm.

Iekļūšu motora daļā un izlauzīšu na… Jūsu signalizācijas jo…. plastmasas gaudoņu. Tad izraušu aizdedzes vadus un uzstādīšu savus vadus.

Pēc signalizācijas pa gaisu aizies arī pārkniebtie vadi uz stūri un pedāļiem. Pēc tam pievienošu degvielas izsmidzināšanas sistēmai šlangu no 5-litrīgas benzīna kannas, pasviedīšu to tieši zem virsbūves. Turpat ievilkšu arī vadu grīsti, kas apiet elektrosistēmas. Un pēc minūtes es iedarbināšu dzinēju. 2 minūšu un 20 sekunžu laikā es atstāšu stāvvietu kopā ar Jūsu “Leksusu”.

Pēc nedēļu ilgas neveiksmīgas meklēšanas, es izcelšu no upes klusā vietiņā „paslēpto” mašīnu, dabūšu b… evakuatoru un veikšu profilaksi īrētā garāžā. Bet vēl pēc nedēļas Jūsu mašīnas, kura piederēs jau citam pi…ram, signalizācija pīkstēs jau pavisam citā balsī, pavisam citās melodijās un citā pilsētā, kur manis, par laimi, tajā momentā nebūs…

Pārdomām Jums atlikušas divas dienas. Pa šo laiku es pacentīšos uzlabot savas iemaņas, lai spētu aizdzīt Jūsu autiņu 53 sekundēs, tāpat kā j….. „Linkolnu-Jaguāru”, kurš regulāri sniedza koncertus zem manas māmiņas dzīvokļa logiem.

Paldies par uzmanību!

amizanti.lv