"Zem nosaukuma “Jauno mūziķu apvienība” slēpjas septiņi talantīgi dziedātāji vecumā no 16 līdz 20 gadiem, kas aktīvi koncertē, izdod savas dziesmas, piedalās dažādos konkursos un, protams, ir savas valsts patrioti.


"Projekta mērķis ir saliedēt un atcerēties par lietām, kas mūs visus vieno, kā arī veltīt Latvijai lielāko, ko mēs tai šobrīd spējam dot – mīlestību pret Latviju un tās tautu," stāsta projekta izveidotājs un dziedātājs Miks Galvanovskis.

"Šis viennozīmīgi nebūs pēdējais darbs šādā sastāvā. Mēs vēlamies, lai šis projekts turpina savas muzikālās gaitas un drīz jau uzsāksim jaunu oriģināldziesmu ierakstus," stāsta Miks.

Projektā piedalās:

Miks Galvanovskis (19)

Miks savu muzikālo karjeru uzsāka tieši pirms diviem gadiem, kad, būdams solists grupas “Ne citu rīt” sastāvā, laida klajā savu pirmo patriotisko oriģinālkompozīciju ar nosaukumu “Latvija”. 2016. gada vasarā Miks uzsāka savu solo karjeru izdodot dziesmu “Pamosties vienam”, kas tika atzīta radio SWH raidījumā “Priekšnams” kļūstot par mēneša favorītu. Tālāk sekoja dalība “Supernova 2017”, kur šova pusfinālā Miks startēja ar dziesmu “Runaway”, pēc šova sekoja sadarbība ar dziedātāju Patrishu, kā arī dziedātājs veltīja sirsnīgu dziesmu Māmiņdienā. Veiksmīga izdevās arī šīs vasaras sadarbība ar producentu Kasparu Ansonu, izdodot dziesmu “Man nevajag daudz”. Miks ir viens no “Supernova 2018” kandidātiem un šī projekta organizators. 2018. gadā ir plānots dziedātāja pirmais albums.

Agnese Stengrēvica (18)

Agnese ir jauna dziedātāja, kas savu muzikālo ceļu ir tikai sākusi. Viņa ar panākumiem ir piedalījusies vairākos reģionālajos jauno izpildītāju konkursos, kuros guvusi arī godalgotas vietas. Agneses repertuārā šobrīd ir vairākas dziesmas, kuras ir sarakstījis viņas tētis Helvijs Stengrevics, piemēram, “Ticot, mīlot un gaidot” jaunā skanējumā un pati jaunākā “You Are My World” ar Agneses pirmo reizi pašas sacerētiem vārdiem, kuras videoklips tiks izlaists janvārī! Arī Agnese ir šova “Supernova 2018” kandidāte.

Rihards Bērziņš (20)

Rihards Bērziņš, ārzemēs kā "Richy", piedalījies daudzos un dažādos vokālos un starptautiskos pasākumos, kā X-Faktoruis (Lietuvā tika līdz fināliem), Supernova 2015 (pusfināls), Jaunā Talantu fabrika, Zelta talanti u.c.

rptautisko panākumu dēļ dziesmas tiek spēlētas radio daudzās Eiropas valstīs, piemēram, Vācijā, Itālijā, Spānijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā u.c. Rihards ir vairāku starptautisko konkursu uzvarētājs kā "Il pulcinella o'doro" Itālijā, Baltic Talents, Jaunās zvaigznes, Putnu bērni, Aprīļa pilieni u.c.

Lielākie sasniegumi: 50 000 cilvēku auditorija Vācijā, Hamburgas pilsētas svētkos solo koncerts, Rokopera "Olivers" 2009. gadā Arēna Rīga galvenās lomas "Olivers" atveidotājs.

Šobrīd nodarbojas ar dēla audzināšanu un maksimāli cenšas ieguldīt mūzikā. Drīzumā iznāks jauna dziesma "Dzīves Stūrētājs" un tuvākajā laikā plāno ierakstīt debijas albumu.

Patrisha (16)

PATRISHA (īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča), ir tikai 16 gadi, bet viņa jau ir piedalījusies neskaitāmos vokālajos konkursos Latvijā un ārpus tās, kur ieguvusi godalgotas vietas. Nesen nokāpusi no X-Faktora skatuves Latvijā. Ir izdotas savas oriģināldziesmas “Clock”, “Svešās zvaigznes”, “Memories”, kā arī dueta dziesma “Sāpēs nepāriet” kopā ar Miku Galvanovski. Patrisha ir uzstājusies kopā ar vairākiem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem, bet šī gada vasarā uzstājusies kopā ar reperi Fakts Latvijas populārākajos mūzikas festivālos.

Toms Kalderauskis (20)

Toms jau no 6 gadu vecuma savu pieredzi bagātinājis un labus sasniegumus ieguvis piedaloties dažādos konkursos gan Latvijā, gan ārpus tās! Par savu lielāko panākumu uzskata pērnā gada dalību konkursā “Supernova 2017”, kur piedalījās ar dziesmu “We Won’t Back Down”, šai dziesmai iznākusi arī latviskā versija “Vietu nav”. Toms pabeidzis Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu, kur ieguvis džeza vokālista un ansambļa vadītāja kvalifikāciju. Šobrīd aktīvi strādā ar savu vokālo ansambli Ogrē.

Elizabete Gaile (20)

Elizabete ir jaunā pašmāju dziedātāja un dziesmu autore.  Šobrīd izdotās dziesmas "The Same One" un "Trust Me" ir bijis kā atspēriena punkts radīt jaunas kompozīcijas. Savas muzikālās prasmes Elizabete izkpoj katru dienu un uzskata, ka tikai ar smagu darbu ir iespejams sasniegt augstus rezultātus. Viens no spilgtākajiem notikumiem mūzikā ir b iesildīt pašmāju grupu "Carnival Youth" un uzstāties "Wild Atlantic Way" filmu festivālā. Elizabete ir arī viena no konkursa "Supernova 2018" kandidātēm.

Emīls Mangulis(18)

Emīls plašākai auditorijai kļuva pazīstams pirms daudziem gadiem, izdodot dziesmu “Dinamīts”, kas ieguva milzīgu popularitāti Latvijā. Emīls ir piedalījies “New Wave Junior 2010” pārstāvot Latviju! Emīlam ir izdevies uzvarēt vairākos Latvijas un ārzemju konkursos, kā arī izdot savas dziesmas, jaunākais sniegums – “Tā Tikai Mostas”. Emīls šobrīd ir izveidojis instrumentālo duetu, spēlējot uz ļoti īpatnēja instrumenta “Trubafona”.

Instrumentālo pavadījumu projektā palīdzējuši izveidot mūziķi - Jānis Jačmenkis, Jānis Griķis, Toms Kursītis un Toms Kagainis.

Ieraksts veiks A-Studio ierakstu studijā, īpaša pateicība par ieraksta veidošanu Agrim Ieviņam.

Video filmējis un veidojies Artis Millers, bet par drone kadriem parūpējies Reinis Kaspars.

Paldies arī grima māksliniecei Martai Seržantei.